Galeri

Azerbaycan Bakü'de İtibarlı Eller-3 Programı..

https://youtu.be/qIhb1Rrk9DI

 

Kadir Bey'e çok teşekkür ediyorum. Kediyi 2 metre uzaktan görüp kaçan ben ile enerji çalışması sonrası yine ben korkularınız cesaret edemediğiniz her şey düzelebilir..

Bipolar bozukluk, mutsuzluk ve enerjisinin artması için KAHUNA ya gelen Erhan'a 8 Seans KAHUNA Yaşam Enerjisi yapılmıştır. Geldiğine göre çok daha huzurlu, mutlu ve pozitif olarak çalışma sonlanmıştır.

Erdal Önen, Yaş 67,
Şikayetleri; Böbrek nakli, enfeksiyon nedeniyle 2-3 ay hastanende kalmış, yürüyemiyor, ayağa kalkamıyor, son günlerde halüsinasyonlar görüyor, konuşma zorluğu çekiyor, kişileri tanıyamıyor, Obsesif komplusif bozukluk tanısı,
Yapılan uygulama; 8 seans KAHUNA Yaşam Enerjisi ve 8 seans sırt, bacak, baldır ve ayak masajı.. Bazı özel manipülasyonlarla, gerdirme, çekme çalışmaları yapılmıştır.
8 Seans sonrası; Enerji seviyesi yükseldi, hareket kabiliyeti arttı, rahat konuşabiliyor, rengi açıldı, bakışları düzeldi, bacak kasları yerine geldi, bağırsak sorunları düzeldi, az da olsa yürüyebiliyor, dik durarak oturabiliyor, kendisi yemek yiyebiliyor. Ve diğer ufak gelişmeler.
Bundan sonrası için yapması gerekenler, egzersizler önerildi, göstereceği gayret ile tekrar eski günlerine dönebilecektir.